TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Přinášíme na Váš stůl tradici a originálnost slovenských pařených sýrů podle původních receptur našich předků.
SLOVENSKÝ ESHOP

Domácí korbáčiky 230g uzené

  • 136 Kč

  • Cena bez DPH: 113 Kč

Domácí pomlázky 230g čerstvé - Tradiční slovenské korbáčiky údené


Nechte se unést chutí a vůní domácích tradičních českých pomlázek! Tento výjimečný fyzický produkt přináší na váš stůl ten nejlepší zážitek ze světa pařených sýrů. Korbáčky jsou ručně vyrobeny, což jim dodává jedinečnou a nezaměnitelnou chuť.


Proč si je musíte vyzkoušet?

1. Tradiční slovenské řemeslo: pomlázky jsou připraveny podle původní receptury a tradičního postupu, čímž uchovávají autentičnost této oblíbené pochoutky.

2. Ručně vyrobené: Každý kousek je pečlivě připravován lidmi, ne stroji, což zaručuje zachování tradiční chuti a standardu kvality.

3.Chuť a kvalita

4. 100% přírodní produkt: Neobsahuje žádné konzervanty ani chemii, což zaručuje, že si vychutnáváte jen to nejlepší z přírody.

5. Vhodné pro každou příležitost: Domácí korbáčiky jsou ideální pochoutkou nejen na slavnostním stolování, ale i při rodinných oslavách, grilovačkách nebo jen tak pro radost.


Nepromeškejte tuto jedinečnou příležitost a dopřejte si chuťový zážitek, jaký jste dosud neznali. Objednejte si dnes své pomlázky čerstvé a přesvědčte se sami o jejich neodolatelnosti!


Shrnutí výhod:

- Tradiční slovenské řemeslo

- Ručně vyrobeno s láskou

- 100% přírodní produkt bez konzervantů a chemie

- Ideální pro každou příležitost


Přejeme příjemné kulinární zážitky s našimi výrobky!Složení:

Přírodní, polotvrdý, ne-zrající, polotučný, slaný pařený sýr (kravské pasterizované mléko, sůl, syřidlo). Tuk v sušině min 25%, sušina min. 40%, sůl max. 4%.

Alergeny: mléko

Skladujte: do + 8 °C

Min. trvanlivost: 20 - 30 dní (viz. obal)

Průměrná energetická hodnota ve 100 g:

1076 kj/257 kcal, Bílkoviny 25,42 g, Sacharidy: 1,87 g, Tuky 16,51 g z toho nenasycené mastné kyseliny 14,97 g, NaCl 3,00 g, Sodík: 1,10 g

Podobné výrobky