TEL: +421 918 666 306  MAIL: info@nikos.sk

Přinášíme na Váš stůl tradici a originálnost slovenských pařených sýrů podle původních receptur našich předků.
SLOVENSKÝ ESHOP

Figurka uzená

  • 30 Kč

  • Cena bez DPH: 26 Kč

Figurka uzená - tradiční slovenský sýr, který se s láskou připravuje v každé domácnosti

Představujeme Vám Figurku uzenú, tradiční slovenský sýr, který svým jedinečným tvarem a vynikající chutí oživí jakékoli slavnostní stolování. Zamilujte se do jeho neodolatelné chuti a přírodních ingrediencí.

Proč si zamilujete Figurku uzená?
1. Tradiční receptura: Figurka uzená je vyráběna podle starodávných českých tradic, abyste si mohli vychutnat autentickou chuť a kvalitu tohoto nezaměnitelného sýra.
2. Prémiové suroviny: Používáme jen nejkvalitnější ingredience - přírodní kravské pasterizované mléko, sůl a syřidlo. Žádné konzervanty ani chemie!
3.Rozmanitost tvarů a příchutě: Figurka čerstvá je dostupná ve více tvarech (koník, srdíčko, slepička...), takže si můžete vybrat tu, která se Vám líbí nejvíc.
4. Skvělý dárek pro děti: Figurka čerstvá je nejen vynikající sýr, ale také milý dárek pro Vaše děti. Překvapte je tímto originálním a chutným pochoutkou!
5. Zdravé a chutné: Figurka čerstvé jen 257 kcal na 100g, z toho bílkoviny 25,42g, sacharidy 1,87g a tuky 16,51g – ideální volba pro všechny milovníky sýra.

Nenechte si ujít příležitost ochutnat tuto jedinečnou slovenskou specialitu! Objednejte si svoji Figurku uzenú ještě dnes a zažijte nezapomenutelné kulinářské zážitky s našimi výrobky. Přejeme Vám příjemné stolování!


Složení
Alergen mléko
Doba spotřeby
Záruka 20 až 25 dní. Po otevření spotřebujte do 24 h. Skladujte při teplotě do +8 °C

Podobné výrobky